Świadectwa

Boży generałowie – Wielcy reformatorzy

Oceń książkę
Ocena: 4.3/5.
Proszę czekać...
Głosowanie w edycji 2020 zakończone. Wkrótce wyniki.

Boży generałowie – Wielcy reformatorzTo trzecia już pozycja z serii Boży generałowie, opowiadającej o życiu i dokonaniach nowożytnych bohaterów wiary, mężczyzn i kobiet, którzy otwierali drogę Chrystusowi i Jego ewangelii do serc milionów ludzi na całym świecie.

Reklama
Miejsce reklamy jest tutaj.

Niniejsze dzieło poświęcone jest wielkim reformatorom chrześcijaństwa minionych wieków. John Wycliffe, Jan Hus, Marcin Luter, Jan Kalwin, John Knox i George Fox wpłynęli na bieg dziejów, dokonując nieodwracalnych zmian w obrębie Kościoła, edukacji, kultury, polityki i stosunków społecznych. Mieli odwagę stanąć w obronie prawd ewangelii i przeciwstawić się wszechwładnemu wówczas w Europie religijnemu systemowi władzy. Książka Robertsa Liardona umożliwia współcześnie żyjącym zrozumienie procesu reformacji.

Czytając o ludziach, którzy poświęcili wszystko, walcząc dla Boga, docenisz wolność religijną oraz znajdziesz zachętę, by żyć w mocy Słowa Bożego każdego dnia.

reklama reklama

Polskie wydanie zostało wzbogacone o liczne przypisy. Dodano także listy dzieł reformatorów oraz rekomendowane pozycje bibliograficzne, które ukazały się na polskim rynku

Dane książki:

Tytuł: Boży generałowie – Wielcy reformatorzy
Autor: Roberts Liardon
Wydawca: Fundacja Nadzieja dla Przyszłości

Opis książki pochodzi od wydawcy.

Oceń książkę
Ocena: 4.3/5.
Proszę czekać...
Głosowanie w edycji 2020 zakończone. Wkrótce wyniki.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Back to top button