Świadectwa

Byłam lesbijką – Jackie Hill Perry

Oceń książkę
Ocena: 5.0/5.
Proszę czekać...
Głosowanie w edycji 2020 zakończone. Wkrótce wyniki.

Byłam lesbijką – Jackie Hill PerryHistoria o tym, kim kiedyś byłam, i o tym, kim zawsze był Bóg. W książce Byłam Lesbijką. Gay Girl, Good God Jackie Hill Perry dzieli się historią swojego życia, opowiadając o praktycznych narzędziach, które pomogły jej odzyskać pełnię człowieczeństwa. Wiedziała, że chrześcijanie mają wiele do powiedzenia na temat seksualności i tożsamości płciowej. Czy powinna zatem spróbować zmienić samą siebie? Jak mogła przestać kochać kobiety, skoro czuła, że homoseksualizm jest dla niej bardziej naturalny, niż kiedykolwiek byłby heteroseksualizm?

W wieku dziewiętnastu lat Jackie na własnej skórze doświadczyła, co to znaczy stać się nowym człowiekiem. I to nie w trakcie nabożeństwa czy rozmowy z człowiekiem wierzącym. To sam Bóg, wszedłszy do pokoju Jackie, wkroczył tym samym w jej życie i pociągnął jej serce ku Sobie – ku światłu Swojej Ewangelii.

Przeczytaj, aby zrozumieć. Przeczytaj, aby zyskać nadzieję. Albo przeczytaj, aby – jak Jackie – stać się nowym człowiekiem.

O autorce

Jackie Hill Perry – pisarka, poetka i artystka, której utwory publikowano na łamach „The Washington Times”, a także na stronach internetowych takich organizacji jak Desiring God, The Gospel Coalition i inne. Od swojego nawrócenia w 2008 roku odczuwa nieodparte pragnienie, aby dzięki swojemu darowi przemawiania i nauczania dzielić się światłem Ewangelii Bożej tak prawdziwie, jak tylko potrafi. Prywatnie jest żoną Prestona oraz mamą dwóch córeczek, Eden i Autumn.

Dane książki

Tytuł: Byłam lesbijką. Gay Girl, Good God
Autor: Jackie Hill Perry
Rok wydania: 2020
Wydawca: Wydawnictwo MW

Opis książki pochodzi od wydawcy.

Oceń książkę
Ocena: 5.0/5.
Proszę czekać...
Głosowanie w edycji 2020 zakończone. Wkrótce wyniki.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Back to top button