Świadectwa

Byłam lesbijką – Jackie Hill Perry

Oceń książkę
Ocena: 5.0/5.
Proszę czekać...
Głosowanie w edycji 2020 zakończone. Wkrótce wyniki.

Byłam lesbijką – Jackie Hill PerryHistoria o tym, kim kiedyś byłam, i o tym, kim zawsze był Bóg. W książce Byłam Lesbijką. Gay Girl, Good God Jackie Hill Perry dzieli się historią swojego życia, opowiadając o praktycznych narzędziach, które pomogły jej odzyskać pełnię człowieczeństwa. Wiedziała, że chrześcijanie mają wiele do powiedzenia na temat seksualności i tożsamości płciowej. Czy powinna zatem spróbować zmienić samą siebie? Jak mogła przestać kochać kobiety, skoro czuła, że homoseksualizm jest dla niej bardziej naturalny, niż kiedykolwiek byłby heteroseksualizm?

Reklama
Miejsce reklamy jest tutaj.

W wieku dziewiętnastu lat Jackie na własnej skórze doświadczyła, co to znaczy stać się nowym człowiekiem. I to nie w trakcie nabożeństwa czy rozmowy z człowiekiem wierzącym. To sam Bóg, wszedłszy do pokoju Jackie, wkroczył tym samym w jej życie i pociągnął jej serce ku Sobie – ku światłu Swojej Ewangelii.

Przeczytaj, aby zrozumieć. Przeczytaj, aby zyskać nadzieję. Albo przeczytaj, aby – jak Jackie – stać się nowym człowiekiem.

reklama reklama

O autorce

Jackie Hill Perry – pisarka, poetka i artystka, której utwory publikowano na łamach „The Washington Times”, a także na stronach internetowych takich organizacji jak Desiring God, The Gospel Coalition i inne. Od swojego nawrócenia w 2008 roku odczuwa nieodparte pragnienie, aby dzięki swojemu darowi przemawiania i nauczania dzielić się światłem Ewangelii Bożej tak prawdziwie, jak tylko potrafi. Prywatnie jest żoną Prestona oraz mamą dwóch córeczek, Eden i Autumn.

Dane książki

Tytuł: Byłam lesbijką. Gay Girl, Good God
Autor: Jackie Hill Perry
Rok wydania: 2020
Wydawca: Wydawnictwo MW

Opis książki pochodzi od wydawcy.

Oceń książkę
Ocena: 5.0/5.
Proszę czekać...
Głosowanie w edycji 2020 zakończone. Wkrótce wyniki.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Back to top button