Poradniki

Granice przywództwa

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...
Głosowanie zakończone. Czekamy na edycję 2020.

Granice przywództwaDr Henry Cloud specjalista z zakresu psychologii biznesu i przywództwa, wyjaśnia, dlaczego niektórzy ludzie osiągają wspaniałe rezultaty, a inni żadnych.

W Granicach przywództwa wyposaża liderów w narzędzia i techniki, których potrzebują, by osiągnąć upragnione wyniki zarówno w swoich organizacjach, jak i we własnym życiu. Czerpiąc z ostatnich odkryć w zakresie neurobiologii, autor wykazuje, dlaczego niezwykle ważną rzeczą jest stworzenie odpowiednich warunków do tego, by mózgi ludzkie funkcjonowały na najwyższym poziomie.

Publikacja pełna jest inspirujących i praktycznych przykładów zaczerpniętych z coachingowej praktyki dr. Clouda, stanowi ważną lekturę dla wszystkich, którzy aspirują do kierowania firmami, zespołami i kulturami cechującymi się dobrymi wynikami i zdrowymi relacjami.
Inni o książce „Granice przywództwa”

„Pierwszą książkę dr. Clouda pt. Granice polecałem moim radiosłuchaczom mniej więcej dziesięć razy w tygodniu przez ostatnie dwadzieścia lat. Teraz natomiast mam ogromny zapał, by równie często polecać Granice przywództwa tym wszystkim, którzy chcą rozwijać się w obszarze przywództwa w pracy. Czekałem na tę pozycję od dwudziestu lat!”
– Dave Ramsey, autor bestsellerów „New York Timesa”, znany prezenter radiowy

„Henry Cloud to rzadki przypadek ogromnej inteligencji, a zarazem zdrowego rozsądku, co sprawia, że jest jednym z najbardziej odkrywczych konsultantów przywódczych na rynku. Każdy, kto chciałby zostać zdrowo myślącym liderem tworzącym zdrową kulturę i osiągać świetne wyniki, powinien przeczytać tę książkę i przyswoić sobie jej mądrość”.
– Patrick Lencioni, autor bestsellera Pięć dysfunkcji pracy zespołowej

Dane książki

Tytuł: Pięć dziecięcych języków miłości
Podtytuł: Dlaczego niektórzy ludzie osiągają rezultaty, a inni nie
Autor: dr Henry Cloud
Rok wydania: 2019
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Logos
Opis książki pochodzi od wydawcy.

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...
Głosowanie zakończone. Czekamy na edycję 2020.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Back to top button