Życie chrześcijańskie

Jezus naszą szansą

Jezus naszą szansąBez względu na to, jakie życie prowadzimy, prędzej czy później okazuję się, że każdy z nas jest „synem marnotrawnym”. Dlatego autor tej książki pomaga nam odczytać znaczenie znanej przypowieści Jezusa o dobrym, czekającym Ojcu okazującym miłość bez warunków wstępnych.

Czytając ją poznamy Boga, który otwiera szeroko swe ramiona, przygarnia i podnosi do godności synowskiej każdego, kto jest gotowy przyznać się do swoich słabości, duchowego głodu i potrzeby szczęścia.

Ta ewangeliczna przypowieść może odkryć najgłębsze pragnienia duszy, więc warto ją poznać i pójść za Jezusem do Boga Ojca.

O autorze

Wilhelm Busch (1897-1966) niemiecki pastor kładący szczególny nacisk na osobiste nawrócenie, biblijną pobożność i zaangażowanie misyjne chrześcijan. Jego posługa kaznodziejska, audycje radiowe, artykuły i książki przyniosły mu wielka popularność nie tylko w Niemczech. Bezkompromisowa postawa wobec hitleryzmu naraziła go na prześladowanie nazistów.

Nigdy nie zaniechał zwiastowania Dobrej Nowiny a książka jego autorstwa „Jezus naszym przeznaczeniem” to polski bestseller.

Dane książki:

Tytuł: Jezus naszą szansą
Podtytuł: Wszyscy jesteśmy synami marnotrawnymi
Autor: Wilhelm Busch
Rok wydania: 2018
Wydawca: Wydawnictwo CLC
Opis książki pochodzi od wydawcy.

0/5
Oceń książkę w konkursie na 'Tytuł Roku - Książka 2018'

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Back to top button
Close
Close