Świadectwa

Ratunek

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...
Głosowanie zakończone. Czekamy na edycję 2020.

RatunekMakler z Wall Street, imprezowa dziewczyna, studentka, bezdomny, uzależniony, nastoletnia mama, narkoman – nikt z nich nie potrafi siebie kontrolować. Każdy ma powód do rozpaczy i ranę, która się nie goi. Dopóki nie wydarzy się coś nieoczekiwanego – coś, co zmieni ich życie na zawsze.

“Ratunek” to prawdziwe historie mężczyzn i kobiet, których życie powinno skończyć się źle. Tak się jednak nie dzieje. To, co stało się z każdym z nich, zaskoczy Cię i da nadzieję. Przywróci poczucie, że niezależnie od tego, z czym się mierzysz, Ktoś dobry kontroluje wszechświat. Na szczęście, Ktoś troszczy się o Ciebie. Jeśli Ty lub osoby, na których Ci zależy, stoicie przed wyzwaniami wykraczającymi poza Wasze siły, być może nadszedł czas, aby doświadczyć ratunku.

O autorach

Jim Cymbala jest pastorem The Brooklyn Tabernacle od ponad dwudziestu pięciu lat. Napisał bestsellerowe książki “Fresh Wind, Fresh Fire”, “Fresh Faith” i “Fresh Power”. Mieszka w Nowym Jorku z żoną Carol, która kieruje nagradzanym Grammy Brooklyn Tabernacle Choir.

Ann Spangler jest autorką najlepiej sprzedających się książek, w tym “Praying the Names of God”, “Women of the Bible” i “Finding the Peace God Promises”. Misją jej publikacji jest pomoc czytelnikom w umocnieniu ich związku z Bogiem poprzez spotkanie z Nim w Piśmie Świętym. Jest matką dwóch nastoletnich córek, które urodziły się w Chinach kontynentalnych.

Dane książki

Tytuł: Ratunek
Autor: Jim Cymbala, Ann Spangler
Rok wydania: 2019
Wydawca: Wydawnictwo Szaron
Opis książki pochodzi od wydawcy.

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...
Głosowanie zakończone. Czekamy na edycję 2020.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Back to top button