Świadectwa

Smith Wigglesworth – Apostoł Wiary

Oceń książkę
Ocena: 4.5/5.
Proszę czekać...
Głosowanie w edycji 2020 zakończone. Wkrótce wyniki.

Smith Wigglesworth – Apostoł WiaryBiografia ewangelisty Smitha Wiggleswortha, która roznieci twoje marzenia o życiu w bożej bliskości.

Reklama
Miejsce reklamy jest tutaj.

Książka napisana przez bliskiego przyjaciela, ilustruje życie biednego, niepiśmiennego dziecka, które przez gorące pragnienie poznania Boga wyrasta na apostoła, którego życie zaowocowało cudami na miarę tych opisanych w Ewangeliach. Wigglesworth prowadził służbę misyjną na całym świecie. W imieniu Jezusa Chrystusa uzdrawiając chorych, uwalniając od złych duchów i wzbudzając z martwych. Ta ponadczasowa historia życia pełnego miłości do Boga zainspiruje cię do słuchania głosu Boga i przyjęcia Jego woli dla twojego życia.

„U Boga nie ma niczego niemożliwego. To co wydaje się niemożliwe pojawia się, gdy zaczynamy mierzyć Boga ograniczeniami naszej niewiary” – Smith Wigglesworth

reklama reklama

„Hydraulik z Bradford. Ci, którzy znali go z młodszych lat, nie pomyśleliby, że na jego spotkaniach nawracać się będą tysiące, odrzucane będą setki niepotrzebnych kul i protez, a obce rządy prowadzić będą przeciwko niemu śledztwa.”

Jest to wznowienie biografii Smitha Wiggleswortha – zwanego apostołem wiary.

Dane książki:

Autor: Stanley Frodsham
Wydawca: Absolutnie Fantastyczne
Rok wydania: 2020

Opis książki pochodzi od wydawcy.

Oceń książkę
Ocena: 4.5/5.
Proszę czekać...
Głosowanie w edycji 2020 zakończone. Wkrótce wyniki.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Back to top button