Teologia

Uzdrowienie ciała i odkupienie

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...
Głosowanie zakończone. Czekamy na edycję 2020.

Uzdrowienie ciała i odkupienieKsiążka UZDROWIENIE CIAŁA I ODKUPIENIE, pierwotnie została wydana w 1930 roku, a później po ponad pięćdziesięciu latach została edytowana i przystosowana do współczesnego czytelnika przez Roya H. Hicksa i Kennetha E. Hagina. Treść książki miała i ma znaczący wpływ na wielu usługujących uzdrowieniem w dzisiejszych czasach. Zawiera wiele bardzo interesujących spostrzeżeń dr McCrossana na biblijny tekst grecki i hebrajski w kontekście uzdrowienia i odkupienia, jakie zostało nam dane przez Jezusa Chrystusa. Kenneth E. Hagin w słowie wstępnym: „Wierzę, że wolą Pana było, by książka dr McCrossana ponownie trafiła w ręce miłośników Bożego Słowa”.

Roy H. Hicks – był aktywny na różnych polach służby chrześcijańskiej przez ponad 50 lat. Był pastorem, autorem kilkunastu książek, przez wiele lat pełnił znaczące funkcje we wspólnocie wyznaniowej International Church of the Foursquare Gospel. Odszedł do wieczności w 2008 r.

Kenneth E. Hagin – autor licznych, także wydawanych w Polsce książek, skupiających uwagę na kwestiach związanych z wiarą i uzdrowieniem. Hagin doświadczył jako nastolatek potężnego, Bożego uzdrowienia i idąc przez życie aż do jego zakończenia wypełniał misję otrzymaną od Boga „idź i ucz moich ludzi wiary”. Odszedł do Pana w 2003 r. po ponad 70 latach służby.

Dane książki

Tytuł: Uzdrowienie ciała i odkupienie
Autor: Dr T.J. McCrossan
Rok wydania: 2019
Wydawca: Wydawnictwo Absolutnie Fantastyczne
Opis książki pochodzi od wydawcy.

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...
Głosowanie zakończone. Czekamy na edycję 2020.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Zobacz również
Close
Back to top button