Świadectwa

Zuzanna, Córka Króla Autor – Anna Sobieszuk

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...
Głosowanie w edycji 2020 zakończone. Wkrótce wyniki.

Zuzanna, Córka KrólaPrawdziwa historia adopcji dziecka w Polsce przez małżeństwo z ewangelicznych kręgów. Autorka w poruszający sposób opowiada, komentuje ale i zachęca, inspiruje. Żywa, wartka historia, a w centrum niej Zuzia, mała istota pragnąca normalnej kochającej ją rodziny.

O książce

Z prawdziwą przyjemnością przeczytaliśmy książkę „Zuzanna, córka Króla.” Jest dokładnie taka, jaką znamy jej Autorkę – szczera, prawdziwa, zabawna, wzruszająca. Historia małej Zuzi porusza do głębi.

„Znamy podobne sytuacje ze środków masowego przekazu. A jednak ta książka ukazuje proces adopcji z chrześcijańskiej perspektywy i w naszej polskiej rzeczywistości. Urzekło nas to, że Ania nie koloryzuje, nie idealizuje, ale w szczery, momentami zabawny sposób, opowiada o sytuacjach trudnych, o rodzinnych zmaganiach, dylematach w służbie i pytaniach, które zawsze znajdują swoją odpowiedź w Bogu. Naszą modlitwą jest, by dzięki tej pozycji każda mała porzucona Zuzia znalazła swój dom w zdrowej, chrześcijańskiej rodzinie. Jeżeli tak się stanie, Autorka osiągnęła swój cel. Gorąco polecamy!”

– Lidia i Paweł Nowakowscy- liderzy projektu „Bramy Nieba, Płomienie Piekła”

Dane techniczne:

Autor: Anna Sobieszuk
Wydanie II
Wydawca: AF
Rok wydania: 2020

Opis książki pochodzi od wydawcy.

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...
Głosowanie w edycji 2020 zakończone. Wkrótce wyniki.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Back to top button